Ocean Athletics Track & Field Club                         5/17/18 - 4:13 PM
            2018 Fraser Valley Championships - 5/14/18 to 5/17/18            
                                   Zone  -                                   
 
Event 123  Women 400 Meter Dash Gr.8
==========================================================================   
    Name                    Year Team                   Prelims  Alternate   
==========================================================================   
Heat  1 Preliminaries                                                        
  1 Allyssa Hutchison            Mei Middle School      1:03.51Q             
  2 Tayja Boyko                  Lord Tweedsmuir        1:05.06Q             
  3 Amany Lakssili               Semiahmoo Secondary    1:07.01Q             
  4 Jordan Murrell               Seaquam                1:08.69q             
  5 Tianna Abiew                 Semiahmoo Secondary    1:08.86q             
  6 Kiara Holt                   Rosedale Traditi       1:09.24              
Heat  2 Preliminaries                                                        
  1 Juane Klaus                  Unity Christian        1:03.19Q             
  2 Adaisha Beals                Hatzic Secon           1:06.26Q             
  3 Makenna Reimer               Mei Middle School      1:11.88Q             
  4 Amy Filip                    Pacific Academy        1:12.51              
  5 Cassidy Loewen               Mei Middle School      1:12.86              
  6 Ruth Hsu                     Seaquam                1:13.23              
=============================================================================
    Name                    Year Team                   Prelims  H# Alternate
=============================================================================
Preliminaries                                                                
  1 Juane Klaus                  Unity Christian        1:03.19Q  2          
  2 Allyssa Hutchison            Mei Middle School      1:03.51Q  1          
  3 Tayja Boyko                  Lord Tweedsmuir        1:05.06Q  1          
  4 Adaisha Beals                Hatzic Secon           1:06.26Q  2          
  5 Amany Lakssili               Semiahmoo Secondary    1:07.01Q  1          
  6 Makenna Reimer               Mei Middle School      1:11.88Q  2          
  7 Jordan Murrell               Seaquam                1:08.69q  1          
  8 Tianna Abiew                 Semiahmoo Secondary    1:08.86q  1          
  9 Kiara Holt                   Rosedale Traditi       1:09.24   1          
 10 Amy Filip                    Pacific Academy        1:12.51   2          
 11 Cassidy Loewen               Mei Middle School      1:12.86   2          
 12 Ruth Hsu                     Seaquam                1:13.23   2